Yedigöller - Safranbolu

Bolu / Safranbolu

373.75 TLKişi Başı Fiyat

Odalar
Uzman Ekibimiz Tarafından Hazırlanan Tur Programımız

1. Gün 28 Ekim Cumartesi 

Sabah 06:00 Bakırköy Alfemo mağazası önü, 06:20 Mecidiyeköy Teknosa önü ve 06:45 Kadıköy evlendirme dairesi önünden hareket. Gezi boyunca beraber olacağımız rehber ve kaptanlarımızla tanışıyoruz. Öğle saatlerine doğru Yedigöller’e ulaşıyoruz. Yedigöller, dört mevsim ayrı güzellikler sunuyor ziyaretçilerine. Burada göller arasında yapacağımız fotoğraf tadındaki yürüyüşlerin ardından öğlen yemeğimizi mangal da sucuk olarak alıyoruz. yemek sonrası verilecek serbest zamanın ardından Safranboluya hareket ediyoruz. Akşam konaklama Safranbolu daki otelimizde. 

2. Gün 29 Ekim Pazar.

Sabah Kahvaltı sonrası geleneksel mimarisi ve yaşam biçimini günümüze kadar koruyan ve dünya miras listesinde yer alan Safranbolu'yu geziyoruz. Gezimize tüm şehri ayaklarımızın altına seren Hıdırlık tepesinden başlıyoruz ardından Geleneksel evlerin yanında, el emeği ürünlerin satıldığı Yemeniciler Arastası, bir çok ünlünün doğum yeri olan Yörük Köyü, yüzyıllardır bütün görkemiyle ayakta duran İncekaya Su Kemeri gezimize renk katacak. Öğlen yörük köyde nefis gözleme ve ayran ziyafeti sonrası Safranbolu çarşısında alışveriş için serbest zamanımız olacak Saat 15:00 da İstanbula hareketle saat 22:00 da sizleri almış olduğumuz noktalara bırakıp başka gezilerde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetlerimiz

Bütün ulaşımlar, 2 kahvaltı, 1 Akşam yemeği, 1 Öğlen yemeği (Yedigöller'de sucuk ekmek) 1 gece konaklama, milli Park girişi rehberlik dahildir.

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

Belirtilenlerin dışındaki yemekler, Safranbolu ve Yörük köyde gezi konakları girişleri, otelde alınan ekstralar yoldaki yemekler hariçtir. 

Buluşma Yeri ve Saati

Sabah 06:00 Bakırköy Alfemo mağazası önü, 06:20 Mecidiyeköy Teknosa önü ve 06:45 Kadıköy evlendirme dairesi önü.

Tura Çıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sonbahar da her an hava değişimleri yaşanabileceği için mutlaka alternatif giysiler, yağmurluk, şapka, gözlük almayı unutmayınız. 

YURTDIŞI TURLAR
SAKİN ŞEHİR TURLARI