Lavanta Tarlalarından Salda Gölüne

Isparta / Burdur

644 TLKişi Başı Fiyat

Odalar
Tur Hakkında

Beş yıldır düzenlediğimiz sakin şehir turlarını bu sene birbirine yakın olan sakin şehirleri aynı turda yaparak devam ediyoruz. Ayrıca altı senedir Kuyucak köyündeki Lavanta tarlalarına yaptığımız yolculuk yine tam zamanında tam mevsiminde bu turda olacak. Bu bölgeler Turizme olan inancı ile artık daha profesyonel hizmet vermekte, daha önceki yıllarda kahvaltı tesisi bile bulmakta zorlandığımız bölge artık daha organize şekilde sizlerin keşfini bekliyor. 

Uzman Ekibimiz Tarafından Hazırlanan Tur Programımız14 Temmuz Cumartesi istanbul'dan Denizli havalimanı'na uçuş. 
Rehber ve kaptanımız ile buluşmanın ardından özellikle son iki yılda popüler olan Salda gölüne doğru yola cıkacağız. Turkuaz renkli, beyaz kumlu Salda gölü gezimizin ilk durağı olacak. Dünyadaki Mars özelliği gösteren iki yerden biri olan Salda Gölündeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da var. Aynı zamanda 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin gölü. Akşam konaklama yapacağımız Eğirdir'deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam üzeri Eğirdir gibi, Türkiye'nin 14 sakin sehirinden olan Yalvaç'a hareket ediyoruz. Antik kent gezisi sonrası tesisimize geri dönüyoruz.


15 Temmuz Pazar
Sabah kahvaltı ardından sakin şehir Eğirdir gezisi ve Eğirdir gölünde yüzme molası. Akşam üzeri günbatımında lavanta tarlaları için yarım saatlik yolculuk sonrası Kuyucak köyüne ulaşıyoruz. Turizme olan inanç ile köye daha girerken lavanta kokuları ve renkleri sizi etkileyecek. Günbatımını lavanta tarlalarından Burdur gölüne doğru yapacağız. Tesisimize geri dönüp dinlenmeye çekiliyoruz. 

16 temmuz Pazartesi Eğirdir 
Sabah kahvaltının ardından Eğirdir'de serbest zaman öğlen ısparta havalimanına doğru dönüş yolcuğuna geçiyoruz ve akşam saatlerinde turumuzu noktalıyoruz ve başka gezilerde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. ​

Tur Fiyatı Nakit : 615 TL

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetlerimiz

Bölgedeki ulaşımlar, oda kahvaltı 2 gece konaklama, rehberlik, seyahat sigortası dahildir.

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

Ana ulaşım, öğle ve aksam yemekleri, belirtilenlerin dışındaki harcamalar hariçtir.

Buluşma Yeri ve Saati

Denizli havalimanında saat 08.00 olacak şekilde. İstanbul'dan kalkan saat Pegasus 6.25 uçağı ile turumuza katılabilirsiniz.

YURTDIŞI TURLAR
SAKİN ŞEHİR TURLARI