Lavanta Tarlalarından Salda Gölüne

Isparta / Burdur

600.3 TLKişi Başı Fiyat

Odalar
Tur Hakkında

Beş yıldır Lavanta tarlalarına düzenlediğimiz turlar sayesinde bölge turizme olan inancı ile artık daha profesyonel hizmet vermekte, daha önceki yıllarda kahvaltı tesisi bile bulmakta zorlandığımız bölge artık daha organize şekilde sizlerin keşfini bekliyor. Bu sene tur programını uçak ile planlayıp araç yolcuğunu kısaltıp 2 gece konaklama ile Salda gölünü de ekleyerek Eğirdir'in doğal güzellikleri, Kovada gölü milli parkı ile daha da zenginleşti...

Uzman Ekibimiz Tarafından Hazırlanan Tur Programımız

21 Temmuz Cuma
Antalya havalimanında saat 10.00 olacak şekilde İstanbul'dan kalkan saat 8.00 civarı uçaklar ile turumuza katılabilirsiniz.
Rehber ve kaptanımızla buluşmanın ardından ilk durağımız Kurşunlu Şelalesi Milli Parkı, Şelale ile birlikte doğal ortam sizlere turun başında tam bir terapi yaşatacak. Bugün ikinci durağımız bir başka milli park olan Kovada gölü olacak. Göl çevresinde kısa bir doğa yürüyüşü yaptıktan sonra Eğirdir gölüne ulaşıp otelimize yerleşiyoruz 

22 Temmuz Cumartesi 
Sabah kahvaltının ardından dünkü yol yorgunluğunu tamamen atmış bir şekilde öğle saatlerine kadar Eğirdir gölünün suyunda serinlemek üzere serbest zamanımız olacak. Akşam üzeri ışığın iyi olduğu saatlerde Lavanta tarlalarında fotoğraf çekimleri yapıp, otelimize geri dönüyoruz.

23 Temmuz Pazar
Sabah kahvaltının ardından bu kez sabah saatlerinde Lavanta tarlalarına gitmek üzere yola çıkıyoruz. Buradaki fotoğraf çekimleri sonrası yolumuz üzerinde bulunan turkuaz renkli, beyaz kumlu Salda gölü gezimizin son durağı olacak. Dünyadaki Mars özelliği gösteren iki yerden biri olan Salda Gölündeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da var. Aynı zamanda 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin gölü. Denizli Havalimanı'na saat 19.00 civarı ulaşıp bu sıradaşı turumuzu noktalıyoruz ve başka gezilerde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetlerimiz

Bölgedeki ulaşımlar, 2 gece oda kahvaltı konaklama, rehberlik, ören yeri giriş ücretleri tur fiyatına dahildir.

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

Ana ulaşım uçak, öğle ve akşam yemekleri hariçtir.

Buluşma Yeri ve Saati

Antalya havalimanında saat 10.00 olacak şekilde İstanbul'dan kalkan saat 8.00 civarı uçaklar ile turumuza katılabilirsiniz.

YURTDIŞI TURLAR
SAKİN ŞEHİR TURLARI