Lavanta Tarlalarından Eğirdir ve Salda Gölüne

Isparta

800.4 TLKişi Başı Fiyat

Odalar
Tur Hakkında

Yedi yıldır düzenlediğimiz sakin şehir turlarını  bu sene birbirine  yakın olan sakin şehirleri aynı turda yaparak devam ediyoruz. Ayrıca yedi senedir Kuyucak köyündeki Lavanta tarlalarına yaptığımız yolculuk yine tam zamanında tam mevsiminde bu turda olacak. Bu bölgeler Turizme olan inancı ile artık daha profesyonel hizmet vermekte, daha önceki yıllarda kahvaltı tesisi bile bulmakta zorlandığımız bölge artık daha organize şekilde sizlerin keşfini bekliyor. 

Uzman Ekibimiz Tarafından Hazırlanan Tur Programımız

13 Temmuz Cumartesi istanbul'dan Denizli havalimanı'na uçuş. 
Rehber ve kaptanımız ile buluşmanın ardından 
özellikle son iki yılda popüler olan Salda gölüne doğru yola cıkacağız.  Turkuaz renkli, beyaz kumlu Salda gölü gezimizin ilk durağı olacak. Dünyadaki Mars özelliği gösteren iki yerden biri olan Salda Gölündeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da var. Aynı zamanda 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin gölü. Akşam konaklama yapacağımız Eğirdir'deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam üzeri Eğirdir gibi, Türkiye'nin 14 sakin sehirinden olan Yalvaç'a hareket ediyoruz. Antik kent gezisi sonrası tesisimize geri dönüyoruz.
 
 
14 Temmuz Pazar
Sabah kahvaltı ardından sakin şehir Eğirdir gezisi ve Eğirdir gölünde yüzme molası. Akşam üzeri günbatımında lavanta tarlaları için yarım saatlik yolculuk sonrası Kuyucak köyüne ulaşıyoruz.  Turizme olan inanç ile köye daha girerken lavanta kokuları ve renkleri sizi etkileyecek. Günbatımını lavanta tarlalarından Burdur gölüne doğru yapacağız.  Tesisimize geri dönüp dinlenmeye çekiliyoruz. 
 
15 temmuz Pazartesi Eğirdir 
Sabah kahvaltının ardından Eğirdir'de serbest zaman öğlen ısparta havalimanına doğru dönüş yolcuğuna geçiyoruz ve akşam saatlerinde turumuzu noktalıyoruz ve başka gezilerde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.  ​

Tur Fiyatı 800 TL (Kredi Kartına tek çekim veya 3 taksit)
Nakit İndirmli Fiyat : 750 TL

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetlerimiz

Bölgedeki ulaşımlar, oda kahvaltı 2 gece konaklama, rehberlik, seyahat sigortası dahildir.

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

Ana ulaşım, öğle ve aksam yemekleri, belirtilenlerin dışındaki harcamalar hariçtir.

Buluşma Yeri ve Saati

Bu tur için en uygun uçuş:

Gidiş Pegasus havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen'den 6.45 uçağı ile Denizli.
Dönüş Thy ile Isparta Havalimanı'ndan 15.35 de İstanbul Havalimanı'na...

Buluşma 8.30 Denizli Havalimanı uçak yerine otobüs ile gelenler bu saate göre bilet alabilir.  

YURTDIŞI TURLAR
SAKİN ŞEHİR TURLARI