Lavanta Tarlalarından Eğirdir Gölüne

Isparta

414 TLKişi Başı Fiyat

Odalar
Tur Hakkında

Beş yıldır Lavanta tarlalarına düzenlediğimiz turlar sayesinde bölge turizme olan inancı ile artık daha profesyonel hizmet vermekte, daha önceki yıllarda kahvaltı tesisi bile bulmakta zorlandığımız bölge artık daha organize şekilde sizlerin keşfini bekliyor. 

Uzman Ekibimiz Tarafından Hazırlanan Tur Programımız

28 Temmuz Cuma istanbul'dan çıkış  
23.30 Mköy Teknosa, 23.50 Kadıkoy Evlendirme Dairesi

29 Temmuz Cumartesi Isparta Kuyucak köyüne varış Lavanta tarlaları, Eğirdir
Günün ilk saatlerinde ışığın en iyi olduğu zamanda gezimizin amacı olan lavanta tarlalarına ulaşıp fotoğraf çekimleri yapacağız. Daha sonra Eğirdir gölüne doğru hareket edeceğiz. Otele yerleşmenin ardından yol yorgunluğunu Eğirdir gölünde atacağız. Akşam saatlerinde harika günbatımı fotoğrafları çekeceğimiz yeşilada gezimiz olacak.

30 temmuz Pazar Eğirdir
Sabah kahvaltının ardından Eğirdir gölünden bu kez Salda gölüne doğru yola cıkacağız.  Turkuaz renkli, beyaz kumlu Salda gölü gezimizin son durağı olacak. Dünyadaki Mars özelliği gösteren iki yerden biri olan Salda Gölündeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da var. Aynı zamanda 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin gölü. Buradaki gezimiz ardından İstanbul'a doğru dönüş yolcuğuna geçiyoruz ve akşam saatlerinde turumuzu noktalıyoruz ve başka gezilerde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.  ​

Tur Fiyatı Nakit : 395 TL

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetlerimiz

Ana ulaşım, oda kahvaltı 1 gece konaklama, rehberlik, seyahat sigortası dahildir.

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

Belirtilenlerin dışındaki harcamalar hariçtir. 

Buluşma Yeri ve Saati

23.30 Mköy Teknosa, 23.50 Kadıkoy Evlendirme Dairesi

YURTDIŞI TURLAR
SAKİN ŞEHİR TURLARI